נקודת מפגש

נקודת מפגש הופכים את המרחב הציבורי ממרחב של מפגש אקראי לנקודה של מפגש.

מידי יום חמישי, צוות ומתנדבי התנועה מגיעים לכיכר ציון. פורסים מחצלות, מעלים נושא לדיון, ומנחים דיונים בתוך ומחוץ למעגל. הדיונים מיועדים לכל עובר/ת אורח המבקש ליצר קשר או להשתלב בשיחה.

מתכננים סיור בירושלים? אנחנו מארחים קבוצות…

בהתאם לדרישה או כחלק מלו"ז מתוכנן, אנחנו מארחים ב"נקודת מפגש" קבוצות מגוון: מכינות קדם צבאיות, תוכניות מנהיגות, תנועות נוער, מורים וצוותים חינוכיים, משלחות מחו"ל. היציאה של קבוצות אלו לכיכר ציון מספקת חוויית למידה שונה, מאתגרת. הזדמנות לראות ולחוש את ירושלים ואת הירושלמים באופן בלתי אמצעי. מתעניינים? פנו לשרה וייל, מנהלת פרויקט נקודת מפגש. (לינק למייל ?)

מציינים את יום השנה לרצח שירה בנקי ז"ל

באוגוסט 2017 אנחנו נציין את יום השנה השני לרצח של הנערה שירה בנקי, שנדקרה במהלך מצעד הגאווה בירושלים. יחד עם משפחתה של שירה, ופועלם במסגרת "דרך שירה בנקי" אנחנו יוצרים אירוע רחב ידיים, מארחים אנשי דעת, דת ואומנות. משפחת בנקי פועלת על מנת להפוך את זכרה למנוע לחינוך למתינות, הידברות ופתרון מחלוקות בדרכים לא אלימות.- "לחנך לטוב מלגנות את הרע".  "נקודת מפגש", מהווה פרקטיקה של הידברות במרחב הציבורי. אירוע יום השנה הוא חיבור בין שתי המטרות האלו. רוצים לדעת עוד על יום השנה הקרב?…. פרטים בקרוב.